فیتنس مازارس با افتخار بیش از 4 سال است که در فضای مجازی در راستای افزایش علم و تناسب اندام تلاش می‌کند.

خدمات فیتنس مازارس: ارائه مقالات، ویدیوهای آموزشی، انواع محصولات آموزشی، برنامه تمرین و تغذیه اختصاصی.

معنی فیتنس مازارس چیست؟

فیتنس در کل به معنای تناسب اندام است. بهترین بدن‌ها را می‌توان فیتنس نامید. اما مازارس به چه معنی می‌باشد؟ مازارس نام یکی از فرماندهان کوروش کبیر است. از آنجا که باید نام‌های اصیل ایرانی را پاس داشت، در کنار کلمه فیتنس که کلمه‌ای خارجی است نام مازارس را قرار دادیم. فیتنس مازارس در تمامی حوزه‌های تناسب اندام (کاهش وزن و چربی‌سوزی، عضله‌سازی و افزایش وزن و آموزش حرفه‌ای تناسب اندام برای مربیان و جرفه‌ای‌ها و علاقه‌مندان) فعالیت می‌کند.

تاریخچه فیتنس مازارس از زبان موسس

به نام خدا، اینجانب صادق صالحی‌زاده در سال 1394 به دلیل علاقه زیادی که به بدنسازی و در کل ورزش داشتم تصمیم گرفتم که در این حوزه فعالیت جدی‌تری داشته باشم. تمام علاقه و پشتکار خودم را به کار بستم تا در علم بدنسازی، با مطالعه و تحقیق، خود را ارتقا ببخشم. دقیقا همان روزها بود که با هزاران امید، پیج اینستاگرام با عنوان fitnessmazares راه‌اندازی کردم و مطالبی را در خصوص بدنسازی منتشر کردم. من فقط تجربه چند سال تمرین داشتم اما این برایم اصلا کافی نبود و باید تغییری ایجاد می‌کردم. مطالعات خودم را در حوزه مربیگری بدنسازی بیشتر کردم و در همان سال مدرک مربیگری‌ام را از فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام گرفتم.

روز به روز سعی بر گسترش فعالیت خود در فضای مجازی داشتم. کانال تلگرام و آپارات از جمله تلاش‌های من برای گسترش فیتنس مازارس بود. در سال 1398 نیز با همکاری دوستان و آشنایان سایت فیتنس مازارس را راه‌اندازی کردیم.

در همان سال(1398) کتابی با عنوان “خانم‌ها از این سریع‌تر لاغر نمی‌شوید” نوشتم. بعد از آن پکیج دیگری با عنوان “12 هفته تا شکست چاقی” را تنظیم کردم تا بتوانم در مسیر شکست چاقی، روش‌های موثرتری را ارائه دهم. از ابتدای سال 1394 تا کنون برنامه‌های تمرین و تغذیه آنلاین با اهداف مختلف تنظیم کردم که به لطف پروردگار نتایج خوبی حاصل شده است.

در اواخر سال 1398، با وجود تمام انتقاداتی که بر من وارد شد، دوره آموزشی آنلاین ستارگان کات را آغاز کردم. بازخوردهای بسیار خوبی که از این دوره گرفتم مرا به ادامه مسیر امیدوارتر کرد. تا جایی که امروز وبینارها و دوره‌های آموزشی زیادی را ارائه کرده‌ایم.

از اینکه امروز در خدمت شما هستم بسیار خوشحال و خرسند هستم.

خدمات فیتنس مازارس

-ارائه مقالات، ویدیو و فایل‌های صوتی رایگان

-ارائه محصولات آموزشی مخصوص حرفه‌ای‌ها و مربی‌ها

-ارائه برنامه تمرین و تغذیه اختصاصی

-ورزشکار هوشمند

تیم فیتنس مازارس

صادق صالحی زاده

صادق صالحی‌زاده

-مدیر مجموعه فیتنس مازارس

-نویسنده کتاب

-مدرس دوره‌های آموزشی با موضوعات مختلف تناسب اندام مخصوص مربیان و ورزشکاران

-مربی بدنسازی از فدراسیون بدنسازی و پروش اندام

در فیتنس مازارس: مدیر، تولیدکننده محتوا، مدرس دوره‌های آموزشی

هادی تهمتن

هادی تهمتن

-مربی سطح یک فوتسال آسیا

-آنالیزور فوتبال و فوتسال

-مربی بدنساز فوتسال

در فیتنس مازارس: تولیدکننده محتوا، مدرس دوره‌های آموزشی

امین ضابطی

امین ضابطی

-مهندس مکانیک

-علاقه‌مند به تکنولوژی در ورزش

در فیتنس مازارس: تولید کننده محتوا، مسئول بخش ورزشکار هوشمند

تماس با ما