Loading...
درباره ما2020-03-05T11:32:28+04:30
فیتنس مازارس انقلابی در تناسب اندام

فیتنس مازارس با افتخار بیش از 3 سال است که در فضای مجازی در راستای افزایش علم و تناسب اندام تلاش می‌کند.

ارائه انواع محصولات آموزشی و برنامه تمرین و تغذیه از جمله اهداف ما برای بهبود شماست.

مدیر و صاحب فیتنس مازارس کیست؟

به نام خدا، اینجانب صادق صالحی‌زاده در سال 1394 به دلیل علاقه زیادی که به بدنسازی و در کل ورزش داشتم تصمیم گرفتم که در این حوزه فعالیت جدی‌تری داشته باشم. تمام علاقه و پشتکار خودم را به کار بستم تا در علم بدنسازی با مطالعه و تحقیق قوی‌تر شوم. دقیقا همان روزها بود که با هزاران امید اینستاگرامی با نام fitnessmazares راه‌اندازی کردم و مطالبی در خصوص بدنسازی منتشر کردم. من فقط تجربه چند سال تمرین داشتم اما این برایم اصلا کافی نبود و باید تغییری ایجاد می‌کردم. مطالعات خودم را در حوزه مربیگری بدنسازی بیشتر کردم و در همان سال مدرک مربیگری‌ام را از فدراسیون بدنسازی و پرورش‌اندام گرفتم.

روز به روز سعی بر گسترش فعالیت خود در فضای مجازی داشتم. کانال تلگرام و آپارات و یوتیوب از جمله تلاش‌های من برای گسترش حرف‌هایم بود. در سال 1398 نیز با همکاری دوستان و آشنایان سایت فیتنس مازارس را راه‌اندازی کردیم تا بتوانیم علم بدنسازی و در کل ورزش و تناسب‌اندام را به شما بیشتر از قبل آموزش دهیم.

در همان سال(1398) کتابی با عنوان خانم‌ها از این سریع‌تر لاغر نمی‌شوید نوشتم. بعد از آن پکیجی با عنوان 12 هفته تا شکست چاقی را تنظیم کردم تا بتوانم در مسیر شکست چاقی، روش‌های موثرتری را ارائه دهم. از ابتدای سال 1394 تا کنون برنامه‌های تمرین و تغذیه آنلاین با اهداف مختلف تنظیم کردم که به لطف پروردگار نتایج خوبی حاصل شده است.

در اواخر سال 1398، با وجود تمام انتقاداتی که بر من وارد شد، دوره آموزشی آنلاین ستارگان کات را به صورت ویدیویی و صوتی آغاز کردم. بعد از آن وبینارهای آموزشی اینترنتی زیادی برگزار کردیم.

از اینکه امروز در خدمت شما هستم بسیار خوشحال و خرسند هستم.

رزومه:

-نویسنده کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغر نمی‌شوید.

-مدرس پکیج دوازده هفته تا شکست چاقی

-مدرس دوره آموزشی ستارگان کات

-مدرس وبینارهای آموزشی در حوزه تخصصی بدنسازی

-مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام

معنی فیتنس مازارس چیست؟

فیتنس در کل به معنی تناسب اندام است. بهترین بدن‌ها را می‌توان فیتنس نامید.

اما مازارس به چه معنی می‌باشد؟ مازارس نام یکی از فرماندهان کوروش کبیر است. از آنجا که باید نام‌های اصیل ایرانی را پاس داشت در کنار کلمه فیتنس که کلمه‌ای خارجی است نام مازارس را قرار دادیم. برند فیتنس مازارس در تمامی حوزه‌های تناسب اندام (کاهش وزن و چربی‌سوزی، عضله‌سازی و افزایش وزن و آموزش تناسب اندام به مربیان و جرفه‌ای‌ها و علاقه‌مندان) فعالیت می‌کند.

صادق صالحی زاده
فیتنس مازارس