برای تغییر آماده‌اید؟

با برنامه تمرین و تغذیه اصولی خوش اندامترین شدن در باشگاه رویا نیست!

می دانستید که هر بدنی با هر استعداد بدنی می تواند خوش اندام شود؟

می دانستید که با رعایت چند اصل ساده می توانید همیشه بدون خستگی و با حداکثر شدت تمرین کنید و پیشرفت کنید؟

می‌دانستید که اگر شما از تمامی فاکتورهای شدت تمرین به طور دقیق پیروی نکنید، بازدهی شما نزدیک به 50 درصد هم نخواهد شد؟

چرا بعد از مدت ها تمرین کردن، هنوز به اندام ایده آلم نرسیدم؟

مشکل اینجاست که شما فقط به حرکات بدنسازی توجه می کنید!

منظور چیست؟ منظور این است که انتخاب صحیح حرکات مختلف تنها یکی از فاکتورهای حرفه ای برای تنظیم برنامه تمرینی است و شما توجهی به سایر فاکتورهای تمرین که نقش اساسی در ایجاد پیشرفت شما دارند ندارید. در برنامه های تنظیمی فیتنس مازارس علاوه بر انتخاب صحیح حرکات مختلف، فاکتورهای دیگر مثل سرعت اجرا، شدت تمرین و استراحت بین هر ست با توجه به هدف شما تنظیم می شود تا به صد در صد بازدهی حین تمرین برسید.

تغذیه خوبی دارم و حتی مکمل هم مصرف می کنم، اما کتف یا آرنج یا زانوهایم درد می کنند و همیشه حین تمرین خسته هستم!

مشکل شما بی‌برنامگی است! آنقدر همیشه سنگین تمرین کرده اید که بدنتان دیگر توانی ندارد. پس چه کار کنیم؟ استراحت کنیم؟ اگر زیاد استراحت کنیم چه بلایی بر سر عضلاتمان می آید؟ بله درست است باید متناسب و با شرایط و روحیه هر فرد، مقدار و روش استراحت کردن مشخص شود. در برنامه های فیتنس مازارس علاوه بر افزایش شدت به موقع، کاهش شدت و استراحت برایتان مشخص می شود تا هیچوقت دچار این مشکلات نشوید. همیشه  مثل جنگنده ها تمرین کنید.

دیگر تمایلی به خوردن غذاهایی که مورد علاقه ام نیستند ندارم! از آب کرفس و … متنفرم!

حقیقت این است که برای لاغری نیازی به خوردن مواد غذایی که علاقه ندارید، نیست! بله شما باید برای کاهش وزن یا افزایش وزنِ لذت بخش، از مواد غذایی مورد علاقه خود استفاده کنید تا نتایج بهتری هم مشاهده کنید. در برنامه های فیتنس مازارس با توجه به فرمهای پر شده توسط شما(به صورت آنلاین) از مواد غذایی مورد علاقه خودتان استفاده می شود.

من رژیم غذایی و تمرین خوبی دارم اما پاسخی نمیگیرم! چرا؟

درست است که بعنوان مثال از غذاهای چرب و ناسالم استفاده نمی کنید و یا اینکه 6 وعده در طول روز غذا می خورید یا از منابع پروتئینی مثل گوشت و … استفاده می کنید، اما از نظر تخصصی به این کارتان پیروی از رژیم غذایی گفته نمی شود! در برنامه غذایی باید مقدار کالری، کربوهیدرات، پروتئین و چربی متناسب با شرایط شما دقیقا تنظیم شود. در غیر این صورت بدن شما به تمرین و رژیم غذایی پاسخ درست و حسابی نخواهد داد.

نظر صوتی یکی از اعضا:

نظر صوتی یکی دیگر از اعضا:

تعدادی از نظرات شما:

در برنامه های فیتنس مازارس امکاناتی ارائه می شود که در کمتر برنامه ای مشاهده می شود. زمان زیادی برای تنظیم هر برنامه صرف می شود که نتیجه آن افزایش دقت و نتیجه بخش بودن می شود. هدف این است که زمانی که صرف تمرین و تغذیه می کنید هدر نرود و بتوانید حداکثر نتیجه را بگیرید.

به نظر شما اگر شدت و سایر فاکتورهای تمرین دقیقا تنظیم شود و کالری، ریزمغذی‌ها و درشت مغذی‌های برنامه تغذیه با توجه به علایق و شرایط بدنی و کاری شما تنظیم شود هر روز انگیزه شما برای تمرین و پیروی از رژیم غذایی زیادتر نمی شود؟ به نظر شما نتایج بهتری نسبت به قبل بدست نمی آورید؟

قبل از سفارش برنامه می‌خواهید با مربی صحبت کنید؟

از طریق واتس اپ یا تلگرام به شماره 09211430238 با مربی ارتباط برقرار کنید.

چطور برنامه سفارش دهم؟

برای سفارش برنامه کافی است به واتس اپ یا تلگرام شماره 09211430238 پیام دهید و درخواست خود را ارسال کنید. بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز برای تنظیم برنامه، نام شما در لیست نوبت قرار می‌گیرد. تحویل برنامه ها بسته به تعداد افراد حاضر در لیست نوبت بین 4 تا 7 روز زمان می برد.

سوالات متداول

چقدر زمان برای رسیدن به اندام ایده آلم نیاز است؟

تعیین این زمان به طور دقیق برای هیچ کسی ممکن نیست! هر بدنی با توجه به شرایط، زمان متفاوتی برای رسیدن به اندام ایده آل نیاز دارد. اما به شما این مژده را می‌دهیم که با اجرای برنامه‌ها علی‌الخصوص طرح قرمز، بعد از یک تا دو ماه تغییراتی خواهید کرد که برای همه قابل تشخیص است.

بعد از چند روز برنامه من آماده می‌شود؟

با توجه به افراد حاضر در لیست نوبت، بین 4 تا 7 روز ممکن است برای تنظیم برنامه‌ها نیاز باشد.

از کجا شرایط بدنی من را متوجه می‌شوید؟

اطلاعاتی که در فرم‌های مربوطه خواسته شده تقریبا تمامی جوانب زندگی و شرایط بدنی شما را مشخص می‌کند. ارسال تصویر نیز اختیاری است اما چنانچه بتوانید تصاویر خود را از سه زاویه مختلف ارسال کنید، دقت این برنامه‌ها با برنامه‌های حضوری برابر خواهد شد.

خانم‌ها نیز می‌توانند برنامه سفارش دهند؟

بله. آشنایی مربی با فیزیولوژی و ژنتیک بانوان کامل است و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

حرکات موجود در برنامه‌ها را چطور آموزش می‌دهید؟

همراه با برنامه تمرینی، تصاویر آموزشی حرکات نیز ارسال خواهد شد. این آموزش‌ها به قدری دقیق است که هم اثربخشی اجرای حرکات بالا خواهد رفت و هم ایمنی به حداکثر می‌رسد همچنین درصد رضایت متقاضیان از آموزش‌های تصویری بالا بوده است.

پشتیبانی برنامه‌ها چطور است؟

شما در هر زمانی که سوال داشتید می‌توانید با مربی از طریق واتس اپ یا تلگرام ارتباط برقرار کنید. ضمنا در شرایط ضروری می‌توانید تماس هم بگیرید.

صادق صالحی زاده

مربی شما: صادق صالحی‌زاده

نویسنده کتاب

مدرس وبینارها و دوره‌های آموزشی برای مربیان بدنسازی و ورزشکاران حرفه‌ای

مربی رسمی فدراسیون بدنسازی با تجربه تنظیم هزاران برنامه تمرین و تغذیه

موسس و مدیر مجموعه فیتنس مازارس