/سفارش برنامه
سفارش برنامه2020-05-13T09:37:13+04:30

برای تغییر آماده‌اید؟

با برنامه تمرین و تغذیه اصولی خوش اندامترین شدن در باشگاه رویا نیست!

می دانستید که هر بدنی با هر استعداد بدنی می تواند خوش اندام شود؟

می دانستید که با رعایت چند اصل ساده می توانید همیشه بدون خستگی و با حداکثر شدت تمرین کنید و پیشرفت کنید؟

می‌دانستید که اگر شما از تمامی فاکتورهای شدت تمرین به طور دقیق پیروی نکنید، بازدهی شما نزدیک به 50 درصد هم نخواهد شد؟

چرا بعد از مدت ها تمرین هنوز به اندام ایده آلم نرسیدم؟

مشکل اینجاست که شما فقط به حرکات بدنسازی توجه می کنید!

منظور چیست؟ منظور این است که انتخاب صحیح حرکات مختلف تنها یکی از فاکتورهای حرفه ای برای تنظیم برنامه تمرینی است و شما توجهی به سایر فاکتورهای تمرین که نقش اساسی در ایجاد پیشرفت شما دارند ندارید. در برنامه های تنظیمی فیتنس مازارس علاوه بر انتخاب صحیح حرکات مختلف، فاکتورهای دیگر مثل سرعت اجرا، شدت تمرین و استراحت بین هر ست با توجه به هدف شما تنظیم می شود تا به صد در صد بازدهی حین تمرین برسید.

تغذیه خوبی دارم و حتی مکمل هم مصرف می کنم، اما کتف یا آرنج یا زانوهایم درد می کنند و همیشه حین تمرین خسته هستم!

مشکل شما بی‌برنامگی است! آنقدر همیشه سنگین تمرین کرده اید که بدنتان دیگر توانی ندارد. پس چه کار کنیم؟ استراحت کنیم؟ اگر زیاد استراحت کنیم چه بلایی بر سر عضلاتمان می آید؟ بله درست است باید متناسب و با شرایط و روحیه هر فرد، مقدار و روش استراحت کردن مشخص شود. در برنامه های فیتنس مازارس علاوه بر افزایش شدت به موقع، کاهش شدت و استراحت برایتان مشخص می شود تا هیچوقت دچار این مشکلات نشوید. همیشه  مثل جنگنده ها تمرین کنید.

دیگر علاقه ای به خوردن مواد غذایی که مورد علاقه ام نیستند ندارم! از آب کرفس و … متنفرم!

حقیقت این است که برای لاغری نیازی به خوردن مواد غذایی که علاقه ندارید نیست! بله شما باید برای کاهش وزن یا افزایش وزنِ لذت بخش از مواد غذایی مورد علاقه خود استفاده کنید تا نتایج بهتری هم مشاهده کنید. در برنامه های فیتنس مازارس با توجه به فرمهای پر شده توسط خودتان(به صورت آنلاین) از مواد غذایی مورد علاقه خودتان استفاده می شود.

من رژیم غذایی و تمرین خوبی دارم اما پاسخی نمیگیرم! چرا؟

درست است که بعنوان مثال از غذاهای چرب و ناسالم استفاده نمی کنید و یا اینکه 6 وعده در طول روز غذا می خورید یا از منابع پروتئینی مثل گوشت و … استفاده می کنید، اما از نظر تخصصی به این کارتان پیروی از رژیم غذایی گفته نمی شود! در برنامه غذایی باید مقدار کالری، کربوهیدرات، پروتئین و چربی متناسب با شرایط شما دقیقا تنظیم شود. در غیر این صورت بدن شما به تمرین و رژیم غذایی پاسخ درست و حسابی نخواهد داد.

ضمانت برای پکیج طلایی

از آنجا که یقین داریم که برنامه های ما به مربیگری صادق صالحی زاده صد در صد پاسخگوی شما هستند لذا برخی از نظرات شما در خصوص برنامه‌ها را خدمت شما ارائه می‌کنیم:

نظر صوتی یکی از اعضا:

نظر صوتی یکی دیگر از اعضا:

تعدادی از نظرات شما:

در برنامه های فیتنس مازارس امکاناتی ارائه می شود که در کمتر برنامه ای مشاهده می شود. زمان زیادی برای تنظیم هر برنامه صرف می شود که نتیجه آن افزایش دقت و نتیجه بخش بودن می شود. هدف این است که زمانی که صرف تمرین و تغذیه می کنید هدر نرود و بتوانید حداکثر نتیجه را بگیرید.

به نظر شما اگر شدت و سایر فاکتورهای تمرین دقیقا تنظیم شود و کالری، ریزمغذی‌ها و درشت مغذی‌های برنامه تغذیه با توجه به علایق و شرایط بدنی و کاری شما تنظیم شود هر روز انگیزه شما برای تمرین و پیروی از رژیم غذایی زیادتر نمی شود؟ به نظر شما نتایج بهتری نسبت به قبل بدست نمی آورید؟

قبل از سفارش برنامه می‌خواهید با مربی صحبت کنید؟

با استفاده از قسمت درباره ما که در منو قرار داده شده است، می‌توانید با مربی صحبت کنید و سوالات خود را بپرسید. قبل از اقدام نیز می‌توانید از سوالات متداول آخر همین صفحه نیز استفاده کنید.

چطور برنامه سفارش دهم؟

برای سفارش برنامه شما نیاز به حساب کاربری دارید اما این کار را ما برای راحت‌تر شدن شما انجام می‌دهیم. کافی است به واتس اپ یا تلگرام شماره 09211430238 پیام دهید و درخواست خود را ارسال کنید. ما برای شما پنل کاربری می‌سازیم تا بتوانید به راحتی برنامه خود را سفارش دهید. تحویل برنامه ها بسته به تعداد افراد حاضر در لیست نوبت بین 4 تا 7 روز زمان می برد و مدت هر برنامه 4 هفته می باشد.

برنامه تغذیه
برنامه تمرین
برنامه تمرین و تغذیه

سوالات متداول

چقدر زمان برای رسیدن به اندام ایده آلم نیاز است؟

تعیین این زمان به طور دقیق برای هیچ کسی ممکن نیست! هر بدنی با توجه به شرایط، زمان متفاوتی برای رسیدن به اندام ایده آل نیاز دارد. اما به شما این مژده را می‌دهیم که با اجرای برنامه‌ها علی‌الخصوص طرح قرمز، بعد از یک تا دو ماه تغییراتی خواهید کرد که برای همه قابل تشخیص است.

بعد از چند روز برنامه من آماده می‌شود؟

با توجه به افراد حاضر در لیست نوبت، بین 4 تا 7 روز ممکن است برای تنظیم برنامه‌ها نیاز باشد.

از کجا شرایط بدنی من را متوجه می‌شوید؟

بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری، اطلاعاتی از شما خواسته می‌شود که با استفاده از آن‌ها و تجربه قبلی مربی، برنامه شما تنظیم می‌شود. اطلاعات خواسته شده به قدری کامل است که دقیقا شرایط بدنی و زندگی متقاضی قابل تشخیص است. لازم به ذکر است که این اطلاعات برای ما محفوظ است و به جز مربی حتی پشتیبان‌ها به این اطلاعات دسترسی ندارند.

صادق صالحی زاده

مربی شما: صادق صالحی‌زاده

نویسنده کتاب خانم‌ها از این سریع‌تر لاغر نمی‌شوید.

مدرس وبینارها و دوره‌های آموزشی برای مربیان بدنسازی و ورزشکاران حرفه‌ای

مربی رسمی فدراسیون بدنسازی

مدیر مجموعه فیتنس مازارس