/سفارش برنامه
سفارش برنامه2020-02-05T16:32:22+04:30

با یک برنامه تمرین و تغذیه مناسب جزء خوش اندامترین های باشگاه و گروه دوستانتان شوید.

آیا می دانستید هر بدنی با هر استعداد بدنی می تواند خوش اندام شود؟

آیا می دانستید با رعایت چند اصل ساده می توانید همیشه بدون خستگی با حداکثر شدت تمرین کنید و همیشه پیشرفت کنید؟

اگر شما از تمامی فاکتورهای شدت تمرین به طور دقیق پیروی نکنید، بازدهی شما نزدیک به 50 درصد هم نخواهد شد.

نیازی نیست برای ساخت اندام فوق العاده حتما هر روز تمرین کنید.

چرا بعد از مدت ها تمرین هنوز به اندام ایده آلم نرسیدم؟

مشکل اینجاست که شما فقط به حرکات بدنسازی توجه می کنید!

منظور چیست؟ منظور این است که انتخاب صحیح حرکات مختلف تنها یکی از فاکتورهای حرفه ای برای تنظیم برنامه تمرینی است و شما توجهی به سایر فاکتورهای تمرین که نقش اساسی در ایجاد پیشرفت شما دارند ندارید. در برنامه های تنظیمی فیتنس مازارس علاوه بر انتخاب صحیح و بجای حرکات مختلف، فاکتورهای دیگر مثل سرعت اجرا، شدت تمرین و استراحت بین هر ست با توجه به هدف شما تنظیم می شود تا به صد در صد بازدهی حین تمرین برسید.

تغذیه خوبی دارم و حتی مکمل هم مصرف می کنم، اما کتف یا آرنج یا زانوهایم درد می کنند و همیشه حین تمرین خسته هستم!

مشکل شما تمرین زدگی است! آنقدر همیشه سنگین تمرین کرده اید که بدنتان دیگر توانی ندارد. پس چه کار کنیم؟ استراحت کنیم؟ اگر زیادی استراحت کنیم چه بلایی بر سر عضلاتمان می آید؟ بله درست است باید متناسب با شرایط و روحیه هر فرد مقدار و روش استراحت کردن مشخص شود. در برنامه های فیتنس مازارس علاوه بر افزایش شدت به موقع، کاهش شدت و استراحت برایتان مشخص می شود تا هیچوقت دوباره تمرین زده و مصدوم نشوید و همیشه مثل جنگنده ها تمرین کنید.

دیگر علاقه ای به خوردن مواد غذایی که مورد علاقه ام نیستند ندارم! از آب کرفس و … متنفرم!

حقیقت این است که برای لاغری نیازی به خوردن مواد غذایی که علاقه ندارید نیست! بله شما باید برای کاهش وزن یا افزایش وزنِ لذت بخش از مواد غذایی مورد علاقه خود استفاده کنید تا نتایج بهتری هم مشاهده کنید. در برنامه های فیتنس مازارس با توجه به فرمهای پر شده توسط خودتان(آنلاین) از مواد غذایی مورد علاقه خودتان استفاده می شود.

من رژیم غذایی و تمرین خوبی دارم اما پاسخی نمیگیرم! چرا؟

درست است که بعنوان مثال از غذاهای چرب و ناسالم استفاده نمی کنید و یا اینکه 6 وعده در طول روز غذا می خورید و از منابع پروتئینی مثل گوشت و … استفاده می کنید، اما از نظر تخصصی به این کارتان پیروی از رژیم غذایی گفته نمی شود! در برنامه غذایی باید مقدار کالری، کربوهیدرات، پروتئین و چربی متناسب با شرایط شما دقیقا تنظیم شود. در غیر این صورت بدن شما به تمرین و رژیم غذایی پاسخ درست و حسابی نخواهد داد.

ضمانت برای پکیج طلایی

از آنجا که یقین داریم که برنامه های ما به مربیگری صادق صالحی زاده صد در صد پاسخگوی شما هستند پکیج طلایی(تمرین و تغذیه با تمام امکانات و امکانات ویژه) به صورت تضمینی به شما ارائه می شود. در صورتی که شما از برنامه ها رضایت نداشته باشید تا بعد از سه هفته بعد از تحویل برنامه، نصف مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می شود.

نظر صوتی یکی از اعضا:

نظر صوتی یکی دیگر از اعضا:

تعدادی از نظرات شما:

برخی از نتایج شما:

در برنامه های فیتنس مازارس امکاناتی ارائه می شود که در کمتر برنامه ای مشاهده می شود. زمان زیادی برای تنظیم هر برنامه صرف می شود که نتیجه آن افزایش دقت و نتیجه بخش بودن می شود. هدف این است که زمانی که صرف تمرین و تغذیه می کنید هدر نرود و شما حداکثر نتیجه را بگیرید.

بنظر شما اگر شدت و سایر فاکتورهای تمرین دقیقا تنظیم شود و کالری و ریزمغذی ها و درشت مغذی های برنامه تغذیه متناسب با علایق و شرایط بدنی و کاری شما تنظیم شود هر روز انگیزه شما برای تمرین و پیروی از رژیم غذایی زیادتر نمی شود؟ بنظر شما نتایج بهتری نسبت به قبل بدست نمی آورید؟

قبل از سفارش برنامه می‌خواهید با مربی صحبت کنید؟

با استفاده از اطلاعات تماس که در انتهای همین صفحه قرار داده شده می‌توانید با مربی صحبت کنید و سوالات خود را بپرسید. قبل از اقدام نیز می‌توانید از سوالات متداول آخر همین صفحه نیز استفاده کنید.

چطور برنامه سفارش دهم؟

که ابتدا شما با توجه به اطلاعات پکیج های مختلف که در زیر ارائه شده، محصول مورد نظر خود را انتخاب می کنید. سپس بر روی دکمه <شروع کنید> انتهای صفحه کلیک می کنید. برای مشاهده آموزش گام به گام و تصویری ثبت نام، سفارش برنامه، خرید برنامه و وارد کردن کد تخفیف بر روی این لینک کلیک کنید.

تحویل برنامه ها بسته به تعداد افراد حاضر در لیست نوبت بین 4 تا 7 روز زمان می برد و مدت هر برنامه 4 هفته می باشد.

تمرین و تغذیه همزمان دو ماهه

امکانات:

(برنامه هر ماه متفاوت)

همه امکانات تمرین و تغذیه

مشاوره رایگان

چکاپ هفتگی

قیمت: فقط 150 هزار تومان

تمرین و تغذیه همزمان یک ماهه

امکانات:

همه امکانات تمرین و تغذیه

مشاوره رایگان

چکاپ هفتگی

قیمت: فقط 85 هزار تومان

تمرین به تنهایی دو ماهه

امکانات:

(برنامه هر ماه متفاوت)

سرعت اجرا

استراحت بین ست‌ها

تنوع تمرینی

شوک

قیمت: فقط 100 هزار تومان

تمرین به تنهایی یک ماهه

امکانات:

سرعت اجرا

استراحت بین ست‌ها

تنوع تمرینی

شوک

قیمت: فقط 100 هزار تومان

تغذیه به تنهایی دو ماهه

امکانات:

(برنامه هر ماه متفاوت)

تجویز مکمل در صورت نیاز

کالری‌شماری

محاسبه درشت‌مغذی‌ها

شوک

قیمت: فقط 100 هزار تومان

تغذیه به تنهایی یک ماهه

امکانات:

تجویز مکمل در صورت نیاز

کالری‌شماری

محاسبه درشت‌مغذی‌ها

شوک

قیمت: فقط 60 هزار تومان

شروع کنید

سوالات متداول

چقدر زمان برای رسیدن به اندام ایده آلم نیاز است؟

تعیین این زمان به طور دقیق برای هیچ کسی ممکن نیست! هر بدنی با توجه به شرایطی بدنی فرد مقدار زمان متفاوتی برای رسیدن به اندام ایده آل مد نظر خودشان دارند. اما به شما این مژده را می‌دهیم که با اجرای برنامه‌ها علی‌الخصوص پکیج طلایی بعد از یک تا دو ماه تغییراتی خواهید کرد که برای همه قابل تشخیص است.

بعد از چند روز برنامه من آماده می‌شود؟

با توجه به افراد حاضر در لیست برنامه‌ها بین 4 تا 7 روز ممکن است زمان برای تنظیم برنامه‌ها نیاز باشد.

از کجا شرایط بدنی من را متوجه می‌شوید؟

بعد از ثبت نام و ورود به پنل کاربری، اطلاعاتی از شما خواسته می‌شود که با استفاده از آن‌ها و تجربه قبلی مربی، برنامه شما تنظیم می‌شود. اطلاعات خواسته شده به قدری کامل است که دقیقا شرایط بدنی و زندگی متقاضی با استفاده از آن‌ها قابل درک است.

تنظیم‌کننده برنامه‌ها کیست؟

صادق صالحی زاده

صادق صالحی زاده نویسنده کتاب خانم ها از این سریع تر لاغر نمی شوید و مدرس دوره دوازده هفته تا شکست چاقی و مدیر و صاحب مجموعه فیتنس مازارس